Konrad Mrowiec

W branży e-commerce działam już przeszło 13 lat i postanowiłem podzielić się z Wami wiedzą jaką dotychczas udało mi się zdobyć.

W moich kursach nie znajdziesz ogólników i teorii, które „miałby” Cię pokierować na drodze do osiągnięcia sukcesu. Ja postanowiłem, że dam Ci swój przepis na bezpieczny start Twojej Firmy BEZ RYZYKA i wkładu finansowego.

GWARANTUJE Ci, że jeżeli zastosujesz się do wszystkiego, co opisałem w swoim kursie STRATEGIA SPRZEDAŻY, Twoja firma zacznie zarabiać już w pierwszym miesiącu!

Mrowiec Konrad

Moje kursy

Strategia Sprzedaży

20% TANIEJ

Już niebawem premiera naszego ebooka STRATEGIA SPRZEDAŻY, w którym dokładnie przedstawimy w jaki sposób rozpocząć swój własny biznes bez ponoszenia ryzyka! Cała część teoretyczna z tego kursu podparta będzie także praktyką z bardzo dużym naciskiem na wszystkie tajniki sprzedaży. Możemy Ci zagwarantować, że jeżeli zastosujesz się do wszystkich instrukcji z tego poradnika sprzedaży, już w pierwszym miesiącu swojej działalności zarobisz pierwsze pieniądze! Jeżeli jesteś zainteresowany/a zapraszamy do kontaktu.