Prowadząc sprzedaż w modelu dropshipping musimy mieć na uwadze to, że w każdej chwili stan magazynowy towaru, który sprzedajemy może zejść do zera, ponieważ nasza konkurencja go wykupi. Wraz ze zbliżającym się sezonem, w hurtowniach stany magazynowe bardzo szybko topnieją i ceny towaru rosną, dlatego warto z wyprzedzeniem pomyśleć o zakupie w hurcie większej ilości towarów, które są naszymi topami i na pewno w sezonie się sprzedadzą.

Sezon to dla nas spora możliwość na duży zysk, który może się okazać wielokrotnością tego co zarabiamy poza nim. Jeżeli jednak nie będziemy mieli co sprzedawać, to niestety stracimy swoją szansę na zarobek. Niedoświadczeni sprzedawcy działający w modelu dropshipping bardzo często zamykają swoje najlepsze aukcje jeszcze przed rozpoczęciem największej sprzedaży. Problemem oczywiście jest brak stanów magazynowych.

Sprzedajesz w dropshippingu, ponieważ nie masz własnego magazynu oraz środków na zakup towarów? Bez obaw, ja też działam w ten sam sposób i na własnym przykładzie wiem, że wszystko jest możliwe. Bezcenna była mina kuriera, kiedy w piątek przywiózł do mojego mieszkania na 2 piętrze 2 palety towaru a w poniedziałek całą ich zawartość w ponad 100 paczkach pomagałem mu pakować do auta 🙂

Najważniejsze to dobra logistyka i strategia sprzedaży. W moim kursie dowiesz się jak zdobyć pieniądze na zakup towaru oraz pokażę ci jak podwoić marżę na naszych najlepszych produktach w sezonie.