Nasza oferta

sklepy internetowe

Projektowanie sklepów internetowych

Od ponad 16 lat tworzymy sklepy internetowe oparte na systemie WooCommerce. Jesteśmy także właścicielami własnych sklepów online, dzięki czemu dokładnie wiemy, co powinien posiadać dobry sklep internetowy, który sprzedaje!

Szybkie i bezpieczne płatności online

Dostępność różmnych form płatności w sklepie internetowym to podstawa. W naszych sklepach zapłacisz kartą, blikiem, szybkim przelewem, tradycyjnym oraz przy odbiorze.

Integracja z kurierami

Zintegrujemy Twój sklep internetowy z popularnymi przewoźnikami w Polsce, np. DPD, InPost, DHL, UPS, Poczta Polska. Etykiety wygenerujesz bezpośrednio w panelu sklepu. 

Integracja z marketplace

Nie musisz ograniczać się jedynie do sprzedaży w sklepie internetowym. Twoją ofertę możemy udostępnić na Allegro, Empik, Amazon, Ebay, Erli, Arena, Morele oraz Shopee.

Ile kosztuje sklep internetowy?

Przygotowaliśmy formularz wyceny online, dzięki któremu w ciągu 24h a nawet szybciej otrzymają Państwo dokładną wycenę oraz czas realizacji sklepu internetowego. Dodatkowo dzięki informacjom jakie od Państwa otrzymamy, jesteśmy w stanie zaoferować dodatkowy pakiet korzysci zawarty już w cenie.

Dlaczego warto mieć sklep internetowy?

W dzisiejszych czasach ponad 80% Polaków robi zakupy online, dlatego jest to doskonały czas aby rozwijać swoją firmę w branży e-commerce.

Masz dobry produkt, który chcesz sprzedawać? Zainwestuj w profesjonalny sklep internetowy, który zostanie zaprojektowany zgodnie z najnowszymi standardami.

Nasze sklepy internetowe są zawsze w pełni zoptymalizowane i zabezpieczone.

lat doświadczenia

sklepy internetowe

średni czas realizacji

Wybrane realizacje

Zrealizowaliśmy przez lata wiele sklepów internetowych! W naszym portfolio prezentujemy tylko wybrane projekty. Na prośbę możemy również przesłać więcej sklepów, które nie zostały dodane do portfolio.

maxchem

Oferta dopasowana do oczekiwań

Zamawiając realizację sklepu internetowego w naszej firmie nie płacisz żadnych abonamentów! Otrzymujesz również prosty panel administracyjny, którym możesz zarządzać sklepem oraz dodawać produkty. Na Twoją prośbę również pomożemy w dodaniu produktów.

Co nas jeszcze wyróżnia? 

Dostosowanie do urządzeń mobilnych

Sklep wyświetla się poprawnie na smartfonie lub tablecie

Kompatybilność z każdym systemem

Testujemy strony na Windowsie oraz MacOS

Prosty panel zarządzania sklepem

Korzystamy z WooCommerce oraz Prestashop

Konfiguracja poczty firmowej

Założymy i skonfigurujemy skrzynki firmowe w nazwie domeny

Wsparcie techniczne

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdej chwili

Rabat na hosting i domenę

Możemy zająć się zakupem sprawdzonego hostingu i domeny

Zabezpieczenie strony

Instalujemy aplikacje zabezpieczające stronę przed atakami i spamem

Social media

Zintegrujemy stronę z portalami społecznościowymi

Blog

Sekcja z aktualnościami i poradnikami

Certyfikat SSL

Strona jest zabezpieczona certyfikatem SSL, co wzbudza dodatkowe zaufanie wśród klientów

Optymalizacja szybkości

Sklep działa szybko, co wpływa na jej pozycje w Google

Nowoczesny projekt graficzny

Projektujemy zgodnie z najnowszymi trendami

Optymalizacja SEO

Wdrożymy niezbędne zalecenia związane z pozycjonowaniem

Backup w chmurze

Cykliczne kopie zapasowe bazy danych oraz plików

Aktualizacja skryptów i zabezpieczeń

Okresowa aktualizacja to prawidłowe działanie strony

Statystyki strony

Instalujemy narzędzia do mierzenia statystyk odwiedzin

Dedykowany opiekun

Monitoruje parametry strony i informuje o problemach

Logo

Zaprojektujemy unikalne logo

Gwarancja 12 msc

Więcej na temat gwarancji sprawdź tutaj

Różne wersje językowe

Na życzenie klienta, możemy prygotować stronę w kilku językach

Współpraca krok po kroku

Projektowanie sklepów internetowych według poniższych kroków, znacznie przyspiesza ich realizację.

1. BRIEF - informacje na temat Państwa oczekiwań

Na początek musimy ustalić Państwa oczekiwania. W tym celu przesyłamy BRIEF (szczegółowy formularz zawierający kilka ważnych pytań na temat tego, co konkretnie Państwo oczekują). Już na tym etapie ważne jest ustalenie większości szczegółów, ponieważ pomoże nam to możliwie najdokładniej przedstawić ofertę cenową za realizację.

2. Omówienie BRIEFu oraz dodatkowych możliwości

Poznaliśmy już Państwa oczekiwania. Wszystko wspólnie omawiamy oraz proponujemy dodatkowe możliwości, które dobrze się sprawdzały w dotychczas realizowanych przez nas projektach.

3. Wycena projektu

Od ostatecznej ceny uzależniona jest ilość potrzebnych godzin, które musimy przeznaczyć na realizację projektu oraz czy sami mamy dodać wszystkie produkty do Państwa skelpu. Po ustaleniu wszystkich szczegółów i akceptacji, podpisujemy umowę.

4. Przygotowanie materiałów (zdjęcia, opisy)

Do rozpoczęcia prac nad sklepem internetowym potrzebujemy zdjęć i opisów. Dodatkowo jeżeli mielibyśmy zająć sie dodaniem produktów, potrzebne są zdjęcia produktowe i szczegóły każdego produktu. Istnieje jednak możliwość zlecenia tego nam – nasi copywriterzy przygotują odpowiednie opisy.

5. Hosting i domena

O tym co to jest hosting strony internetowej pisaliśmy na naszym blogu, gdzie serdecznie zapraszamy. W naszej firmie korzystamy z najlepszych serwerów w Polsce, które dedykowane są dla sklepów internetowych. Ich główną zaletą jest ELASTYCZNOŚĆ, która polega na tym, że w sytuacjach wzmożonych akcji mrketingowych i sporego ruchu na stronie sklepu, parametry serwera automatycznie się zwięszają, przez co sklep ani na moment nie zwalnia. Prosze sobie wyobrazić sytuację, kiedy inwestują Państwo kilka tysięcy złotych w reklamy a sklep nagle przestaje działać z uwagi na wzmożony ruch. Niestety w przypadku słabszych hostingów tego typu sytuacje są bardzo często spotykane.

Domena internetowa – czyli nazwa (adres) sklepu internetowego. 

6. Realizacja projektu

W momencie kiedy otrzymamy już wszystkie niezbędne materiały graficzne i tekstowe do realizacji projektu, przystępujemy do działania. Średni czas realizacji wynosi 15-30 dni w zależności od wielkości asortymentu.

7. Akceptacja projektu

Po zrealizowaniu przez nas sklepu internetowego, czas na Państwa weryfikację. Wszelkie poprawki staramy się realizować od ręki. 

8. Omówienie dalszej współpracy

Stworzenie sklepu internetowego to dopiero początek. Czas na działąnia marketingowe, w których również możemy pomóc. Pozycjonowanie, reklamy na Facebooku, Google ADS.