Nasza oferta

Marketing Mielec

Gdzie prowadzimy kampanie reklamowe Mielec?

Marketing Mielec pomaga w lokalnym promowaniu twojej marki wśród mieszkańców miasta Mielec. Aby zwiększyć liczbę klientów, trzeba wykorzystać możliwości jakie daje nam marketing internetowy, ponieważ sama strona nie jest gwarancją sukcesu, jeżeli nikt na nią nie trafi. Mamy kilka sprawdzonych sposobów jak zdobyć klientów.

Pozycjonowanie

Proces długotrwały, ale niezwykle skuteczny w budowaniu ruchu organicznego (bezpłatnego) i pozyskiwaniu klientów. Klient szuka oferty w wyszukiwarce Google, zwykle klikając w pierwsze 10 wyników wyszukiwań. Celem pozycjonowania będzie znaleźć się w tej 10-tce.

Reklamy Google ADS

Szybki sposób pozyskiwania klientów dzięki największej sieci reklamowej na świecie, obejmującej wyszukiwarkę Google, kampanie displayowe (reklamy na stronach www) oraz sieć YouTube. Marketing Mielec doskonale sprawdza się w lokalnych wynikach wyszukiwań Google.

Reklama w social media

W Mielcu około 80% mieszkańców ma konto na Facebooku. Wykorzystaj ten potencjał i wyświetlaj im swoje dopasowane reklamy. Prowadzimy także kampanie na zwiększenie świadomości marki, wyświetlając reklamy cześciej, dzięki czemu zapadają w pamięć.

Dlaczego marketing internetowy Mielec?

Rynek lokalny w Mielcu to walka o zaufanie klienta ze sporą konkurencją. Marketing internetowy Mielec to niskie koszty reklamy z dużymi możliwościami ich najlepszego dopasowania odpowiedniej grupie odbiorców. Sam koszt pozyskania klienta jest też dużo niższy niż w przypadku reklamy stacjonarnej.

Do możliwości marketingu internetowego w Mielcu zaliczamy także pozyskiwanie ważnych danych o klientach (dane demograficzne, zachowania, itd.), co przy odpowiedniej analizie powinno wpłynąć pozytywnie na wyniki sprzedażowe.

lat doświadczenia

kampanii reklamowych

złotych wydanych na reklamy

Zalety marketingu Mielec

Marketing internetowy Mielec daje nam ogromne możliwości, dlatego powinniśmy z nich korzystać od samego początku działalności firmy.

Dopasowana grupa docelowa

Wyświetlimy reklamy tylko osbom, które z większym prawdopodobieństwem skorzystają z oferty

Geolokalizacja

Reklamy możemy wyświetlić w danym regionie miasta lub w dowolnym miejscu na świecie

Raport skuteczności

Otrzymasz statystyki kliknięć i interakcji w reklamę oraz to jak przełożyło się to na ilość zamówień

Rozpoznawalność marki

Strategia wyświetlająca reklamy tak, aby zostały zapamiętane na rynku lokalnym i globalnym

Baza kontaktów

Zbudujemy listy kontaktów, które wykorzystają Twoi handlowcy

Wyświetlamy 24/7

Reklamy możemy wyświetlać tylko w określonych godzinach lub dniach lub przez całą dobę!

Szybka akcja marketingowa

Organizujesz promocję lub wyprzedaż? W krótkim czasie wygenerujemy duży ruch na stronie

Remarketing

Wyświetlimy dodatkowe reklamy osobom, które były na stronie, ale nie skorzystały z oferty

Współpraca krok po kroku

Odpowiednia strategia marketingowa w Mielcu to klucz do sukcesu na rynku lokalnym. Podstawą jednak jest odpowiednia wiedza na temat produktu oraz dokładna analiza rynku.

1. BRIEF - informacje na temat firmy i oferty

Musimy dobrze poznać Twoją firmę oraz ofertę, dlatego poprosimy Cię o wypełnienie BRIEFu (formularz z kilkoma ważnymi pytaniami).

2. Omówienie BRIEFu oraz wycena projektu

Wspólnie omówimy informacje zawarte w BRIEFie, zaproponujemy dodatkowe możliwości oraz wycenimy prowadzenie kampanii reklamowej dla Twojej firmy. Po akceptacji, przechodzimy do podpisania umowy.

3. Analiza rynku oraz stworzenie profilu klienta

Pracę zaczynamy od gruntownej analizy rynku. Zajmujemy się także stworzeniem profilu idealnego klienta, który odpowiada zapotrzebowaniom Twojej firmy. Na tej podstawie zostaje stworzona pierwsza kampania. W między czasie instalujemy także narzędzia niezbędne do analizy i zbierania danych o odwiedzających. 

4. Pierwsza kampania reklamowa

Marketing Mielec daje nam sporo możliwości, ale bez odpowiedniej ilości danych, wyniki są słabe. Pierwsza kampania musi zatem opierać się na pozyskiwaniu dużego ruchu do Twojej strony www, w celu zebrania niezbędnych danych, które w niedalekiej przyszłości w połączeniu z naszym profilem idealnego klienta zaowocują znacznie lepszym współczynnikiem konwersji (ilość zamówień w stosunku do ilości kliknięć w reklamę). 

5. Analiza pierwszych wyników

Zazwyczaj potrzebujemy 2-3 tygodnie na zebranie wystarczającej ilosci danych, aby można było przysiąść wspólnie z klientem do ich analizy. Wdrażamy kolejne poprawki mające na celu uzyskanie jeszcze lepszych wyników i uruchamiamy dodatkowe kampanie reklamowe na konwersje (jeszcze bardziej skupiające się na pozyskaniu klienta) oraz remarketingowe (reklamy podążające za Twoimi klientami, którzy przynajmniej raz odwiedzili Twoją stronę lub media społecznościowe).

6. Monitorowanie kampanii

Kampanie reklamowe Mielec należy cały czas analizować, ponieważ mogą zmienić się stawki za kliknięcie lub wyświetlenie, co może nawet doprowadzić do zaprzestania wyświetlania reklam. Mogą również pojawić się różne działania konkurencji, na które niezbędna jest natychmiastowa reakcja. Każda wprowadzona poprawka na czas, powinna pozytywnie wpłynąć na wyniki sprzedażowe.

7. Kontynuacja współpracy

Dobra reklama w Mielcu musi być oparta o wystarczającą ilość informacji. U Nas zwykle pierwsze 3-4 tygodnie to właśnie czas na zbieranie danych i analizę, które będą miały znaczący wpływ na jakość reklam oraz ich koszt. Następnie wprowadzamy agresywniejsze algorytmy do reklam, które będą kierowane w oparciu o zebrane informacje, do osób odpowiadających profilowi klientów, którzy dotychczas skorzystali z Twojej oferty.