Nasza oferta

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron internetowych

Nasza firma zajmuje się kompleksowym pozycjonowaniem stron internetowych w wyszukiwarce Google. Prowadzimy szereg innowacyjnych technik, które wpływają na wzrost pozycji, a co za tym idzie konkurencyjności firmy.

Audyt SEO

Przy każdym projekcie przeprowadzany profesjonalny audyt SEO, którego celem jest uzyskanie informacji nt stanu witryny i planowanych działań

Optymalizacja

W procesie pozycjonowania ogromną rolę odgrywa optymalizacja, którą wykonujemy od podstaw na stronie internetowej, dzięki czemu strona szybciej funkcjonuje.

Linkowanie

Linkowanie jest procesem trudnym i czasochłonnym, dlatego ważne jest to, żeby zostało wykonane przez profesjonalną firmę, ze swojej strony oferujemy autorskie rozwiązania w tym dostęp do prywatnego zaplecza 

Dlaczego warto pozycjonować strony internetowe?

W chwili obecnej tylko pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarce Google jest gwarancją dużego ruchu, który dostarczony jest w sposób organiczny z serphów. W naszej firmie pozycjonowanie jest poddawane bardzo mocnej uwadze i analizie naszych ekspertów. To daje gwarancje skutecznego zdobywania kluczowych pozycji bez obaw o działania ręczne i filtry ze strony wyszukiwarki.

lat doświadczenia

wypozycjonowanych stron

stron prywatnego zaplecza

Oferta pozycjonowanie stron internetowych

Zapoznaj się z naszą ofertą i zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy. Pozycjonowanie wywarzone, odpowiedzialne i rozłożone w czasie tak by efekt przeszedł oczekiwania klienta.

Dostosowanie do urządzeń mobilnych

Strona wyświetla się poprawnie na smartfonie lub tablecie

Kompatybilność z każdym systemem

Testujemy strony na Windowsie oraz MacOS

Prosty panel zarządzania stroną

Korzystamy z najpopularniejszego systemu CMS WordPress

Konfiguracja poczty firmowej

Założymy i skonfigurujemy skrzynki firmowe w nazwie domeny

Wsparcie techniczne

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdej chwili

Rabat na hosting i domenę

Możemy zająć się zakupem sprawdzonego hostingu i domeny

Zabezpieczenie strony

Instalujemy aplikacje zabezpieczające stronę przed atakami i spamem

Social media

Zintegrujemy stronę z portalami społecznościowymi

Blog

Sekcja z aktualnościami i poradnikami

Certyfikat SSL

Strona jest zabezpieczona certyfikatem SSL, co wzbudza dodatkowe zaufanie wśród klientów

Optymalizacja szybkości

Strona działa szybko, co wpływa na jej pozycje w Google

Nowoczesny projekt graficzny

Projektujemy zgodnie z najnowszymi trendami

Optymalizacja SEO

Wdrożymy niezbędne zalecenia związane z pozycjonowaniem

Backup w chmurze

Cykliczne kopie zapasowe bazy danych oraz plików

Aktualizacja skryptów i zabezpieczeń

Okresowa aktualizacja to prawidłowe działanie strony

Statystyki strony

Instalujemy narzędzia do mierzenia statystyk odwiedzin

Dedykowany opiekun

Monitoruje parametry strony i informuje o problemach

Logo

Zaprojektujemy unikalne logo

Gwarancja 12 msc

Więcej na temat gwarancji sprawdź tutaj

Różne wersje językowe

Na życzenie klienta, możemy prygotować stronę w kilku językach

Współpraca krok po kroku

Pozycjonowanie nie było nigdy tak łatwe – dzięki nam osiągniesz sukces i wbijesz się na wysokie pozycje w Google.

1. BRIEF - informacje na temat Państwa oczekiwań

Po pierwszym kontakcie, otrzymują Państwo do wypełnienia BRIEF, czyli formularz zawierający kilka ważnych pytań na temat tego, co konkretnie Państwo oczekują. Starannie wypełniony BRIEF pozwoli nam dokładnie oszacować ilość potrzebnych godzin na realizację projektu oraz zaproponować Państwu najlepszą możliwą cenę. 

2. Omówienie BRIEFu oraz dodatkowych możliwości

Na tym etapie znamy już Państwa konkretne oczekiwania i omawiamy je wspólnie. Staramy się też znaleźć kilka dodatkowych rozwiązań, które mogą pozytywnie wpłynąć na rozwój biznesu. Do każdego projektu podchodzimy kompleksowo, dlatego zaproponujemy również optymalizację SEO, pozycjonowanie oraz kampanie reklamową w social mediach.

3. Wycena projektu

Teraz już dokładnie wiemy co trzeba zrobić, dlatego możemy zaproponować odpowiednią cenę na miarę Państwa potrzeb. Po akceptacji przystępujemy do podpisania umowy.

4. Przygotowanie materiałów (zdjęcia, opisy)

Do rozpoczęcia prac nad stroną internetową potrzebujemy zdjęcia oraz niezbędne opisy. Zazwyczaj klienci sami organizują takie materiały, ponieważ to właśnie oni najlepiej znają swój biznes. Istnieje jednak możliwość zlecenia tego nam – nasi copywriterzy przygotują odpowiednie opisy a zdjęcia zostaną kupione w dedykowanych bankach zdjęć. 

5. Hosting i domena

Strony internetowe nie mogą działać bez hostingu i domeny. Tą kwestię również preferujemy pozostawić nam, ponieważ jako agencja interaktywna mamy możliwość uzyskania lepszych cen i rabatów dla Państwa. Korzystamy z najlepszych serwerów w Polsce – Atman, które na dodatek są w chmurze i nie mają limitów. Tłumacząc to najprościej jak to możliwe: serwer to komputer, który ma określone parametry (RAM, pojemność dysku, procesor). Im lepszy komputer tym strona działa szybciej. Zwykłe serwery mają niestety pewne ograniczenia, które mogą powodować utratę naszych potencjalnych klientów. Przykład: W jednym czasie naszą stronę odwiedza spora ilość użytkowników (akcja promocyjna) i strona www zaczyna zwalniać a nawet całkowicie się zablokować. Taka sytuacja jest niedopuszczalna, bo po prostu tracą Państwo pieniądze wydane w reklamę i zaufanie klienta. Serwery z których my korzystamy są skalowalne, czyli w przypadku większego ruchu, automatycznie Państwa stronę internetową obsługuje lepsza maszyna, dzięki czemu użytkownik ani na chwilę nie odczuje wolniejszego działania strony internetowej Państwa firmy. 

Domena internetowa – czyli nazwa (adres) Państwa strony www. Również możemy zaproponować najlepszego dostawcę, który ma najniższe ceny w Polsce za przedłużenie ważności domeny o kolejny rok. Niestety działania firm sprzedających domeny internetowe są takie, że za pierwszy rok dają promocyjną cenę, ale już za przedłużenie ważności trzeba nawet zapłacić o kilkaset % więcej!

6. Realizacja projektu

W momencie kiedy otrzymamy już wszystkie niezbędne materiały graficzne i tekstowe do realizacji projektu, przystępujemy do działania. Średni czas realizacji wynosi 7-10 dni.

7. Akceptacja projektu

Po zrealizowaniu przez nas strony internetowej, czas na Państwa weryfikację. Jeżeli pojawią się poprawki, wdrożymy je możliwie jak najszybciej.

8. Omówienie dalszej współpracy

Wielu naszych klientów decyduje się na kompleksowe podejście do promocji ich biznesu. Po wykonaniu strony www czas przystąpić do działań związanych z pozycjonowaniem czy realizacją kampanii reklamowych.