Nasza oferta

Marketing Tarnów

Gdzie prowadzimy kampanie reklamowe Tarnów?

Strony internetowe Tarnów odwiedzane są przez mieszkańców głównie dzięki pozycjonowaniu oraz działaniom marketingowym. Jeżeli nie zainwestujesz w marketing internetowy to istnieje spora szansa, że Twój potencjalny klient trafi do konkurencji. Jak wyprzecić konkurencję w Tarnowie? Mamy na to kilka sposobów.

Pozycjonowanie

Darmowy ruch (organiczny) jaki pozyskamy z wyników wyszukiwarki Google jest procesem długotrwałym, ale dającym największe efekty. Aby pojawiać się wysoko w lokalnych wynikach wyszukiwania, należy wykorzystać możliwości jakie daje nam marketing Tarnów.

Reklamy Google ADS

Potrzebujesz reklamy w Tarnowie? Wykorzystaj do tego największą sieć reklamową na świecie, obejmującą wyszukiwarkę Google, kampanie displayowe (reklamy na stronach www) oraz sieć YouTube. Szybko zdobędziesz nowych klientów oraz przewagę nad konkurencją.

Reklama w social media

Wiesz, że 80% mieszkańców Tarnowa posiada konto na Facebooku? Kampanie reklamowe na facebooku jakie prowadzimy, wyświetlimy tylko osobom, które z większym prawdopodobieństwem skorzystają z oferty Twojej firmy.

Dlaczego marketing internetowy Tarnów?

Marketing Tarnów to doskonała możliwość dotarcia do dużej grupy odbiorców w internecie z wykorzystaniem niewielkiego budżetu na reklamy. 

Każdy klient, który odwiedza Twoją stronę to dla nas kopalnia wiedzy, którą wykorzystujemy do tworzenia jeszcze skuteczniejszych kreacji reklamowych. Reklama w Tarnowie to klucz do sukcesu Twojej firmy, dlatego wykorzystaj do tego możliwości jakie daje marketing internetowy i wyprzedź swoją konkurencję!

lat doświadczenia

kampanii reklamowych

złotych wydanych na reklamy

Zalety marketingu Tarnów

Możliwości jakie daje nam marketing internetowy Tarnów są bardzo duże, dlatego nie wahaj się z nich skorzystać.

Dopasowana grupa docelowa

Wyświetlimy reklamy tylko osbom, które z większym prawdopodobieństwem skorzystają z oferty

Geolokalizacja

Reklamy możemy wyświetlić w danym regionie miasta lub w dowolnym miejscu na świecie

Raport skuteczności

Otrzymasz statystyki kliknięć i interakcji w reklamę oraz to jak przełożyło się to na ilość zamówień

Rozpoznawalność marki

Strategia wyświetlająca reklamy tak, aby zostały zapamiętane na rynku lokalnym i globalnym

Baza kontaktów

Zbudujemy listy kontaktów, które wykorzystają Twoi handlowcy

Wyświetlamy 24/7

Reklamy możemy wyświetlać tylko w określonych godzinach lub dniach lub przez całą dobę!

Szybka akcja marketingowa

Organizujesz promocję lub wyprzedaż? W krótkim czasie wygenerujemy duży ruch na stronie

Remarketing

Wyświetlimy dodatkowe reklamy osobom, które były na stronie, ale nie skorzystały z oferty

Współpraca krok po kroku

Podstawą do udanej kampanii reklamowej jest pozyskanie wystarczającej ilości danych, dzięki którym możemy wyświetlić reklamy Tarnów odpowiedniej grupie odbiorców.

1. BRIEF - informacje na temat firmy i oferty

Podstawą do dalszych rozmówj jest staranne wypełnienie BRIEFa (formularz z kilkoma ważnymi pytaniami), który umożliwi nam poznanie bliżej Twojej firmy oraz produktów.

2. Omówienie BRIEFu oraz wycena projektu

Dane z BRIEFa wykorzystamy na poznanie bliżej Twojej marki oraz oferty. Omówimy wspólnie Twoje oczekiwania oraz przedstawimy wycenę obsługi kampanii reklamowych. Po akceptacji, podpisujemy umowę.

3. Analiza rynku oraz stworzenie profilu klienta

Dokładnie analizujemy rynek oraz Twoją konkurencję. Zostaje również stworzony profil klienta idealnego, na przykładzie którego będą planowane pierwsze kampanie. Instalujemy również niezbędne narzędzia analityczne.

4. Pierwsza kampania reklamowa

Marketing Tarnów to spora konkurencja, którą trzeba pokonać. Jeżeli zatem Twojej strony jeszcze nikt nie odwiedza, to nie mamy niezbędnych danych do prawidłowego zalanowanie reklam na konwersję (reklamy mając ena celu zakup towarów lub usług). W takim przypadku pierwsze reklamy będą skierowane na pozyskanie ruchu (który również przełoży się dodatkowo na sprzedaż), dzięki czemu nasze narzędzia będą mogły zbierać kluczowe dane na temat odwiedzjących użytkowników. Dowiemy się którzy chętniej sprawdzają ofertę oraz kontakt a kto tak naprawdę od razu opuszcza stronę internetową, bo nie jest zainteresowany ofertą.

Jeżeli na Twojej stronie www jest już ruch organiczny (bezpłatny), to nie musimy przeznaczać części budżetu na reklamy generujące ruch. Potrzebujemy za to trochę czasu na zebbranie danych za pśrednictwem naszych narzędzi.

5. Analiza pierwszych wyników

Reklama w Tarnowie to ciągle zmieniający się rynek. Konkurencja zmienia stawki, wprowadza dodatkowe zmienne, które mają wpływ na działanie naszej kampanii. Zwykle po 2-3 tygodniach od startu kampanii, analizujemy dotychczasowe wyniki z klientem. Pozwoli to na wyciągnięcie wniosków i zastosowanie poprawek. Wdrożymy także dodatkowe kampanie reklamowe na konwersje (jeszcze bardziej skupiające się na pozyskaniu klienta) oraz remarketingowe (reklamy podążające za Twoimi klientami, którzy przynajmniej raz odwiedzili Twoją stronę).

6. Monitorowanie kampanii

Cały czas czuwamy nad prawidłowym wyświetlaniem Twoich reklam. Reagujemy także na działania konkurencji i wprowadzać zmienne, które przyczynią się do poprawy wyników.

7. Kontynuacja współpracy

Po jakim czasie marketing Tarnów przyniesie zadowalające efekty? Wszystko jest uzależnione od branży oraz znajomości marki przez mieszkańców Tarnowa. Zwykle pierwszy miesiąc jest okresem rozpoznania i zbierania niezbędnych danych, które w przyszłości zaowocują niższymi kosztami pozyskiwania klientów. Po około 3-4 tygodniach wprowadzamy dodatkowe algorytmy do reklam, które zamiast skupiać się na pozyskiwaniu ruchu, będą kierowane w oparciu o dotychczas zebrane informacje do grupy odbiorców, którzy z większym prawdopodobieństwem skorzystają z oferty.