Nasza oferta

strony internetowe Mielec

Projektowanie stron internetowych Mielec

Strony www Mielec tworzymy od wielu lat. Nasze doświadczenie w branży sięga ponad 16 lat. Od zawsze projektujemy strony internetowe w najpopularniejszym systemie CMS WordPress. Nasze strony internetowe Mielec są szybkie, bezpieczne i funkcjonalne!

Strony internetowe

Potrzebujesz nowoczesną stronę internetową dla swojej firmy? Nasza agencja interaktywna wykonuje strony www Mielec z prawdziwą pasją i zaangażowaniem!

Sklepy internetowe

Doświadczenie jakie posiadamy jest niezbędne do zbudowania sklepu internetowego, który sprzedaje! Wiemy co robimy, bo sami mamy własne sklepy internetowe.

Portale internetowe

Portal informacyjny Mielec a może forum branżowe w Twoim mieście? Projektujemy  i wdrażamy portale internetowe z dopracowaniem każdego szczegółu.

Jaka będzie cena?

Przygotowaliśmy formularz wyceny online, dzięki któremu w ciągu 24h a nawet szybciej otrzymają Państwo dokładną wycenę oraz czas realizacji strony internetowej. Dodatkowo dzięki informacjom jakie od Państwa otrzymamy, jesteśmy w stanie zaoferować dodatkowy pakiet korzysci zawarty już w cenie.

Dlaczego potrzebujesz stronę internetową?

Dobra strona internetowa Twojej firmy to podstawa aby zaistnieć na rynku lokalnym. Strony internetowe Mielec bardzo często odwiedzają mieszkańcy, którzy poszukują opinii oraz oferty. Jednak przede wszystkim chcą sprawdzić wiarygodność danej marki. 

Brak własnej strony internetowej to w dzisiejszych czasach ogromny błąd, który pomożemy Ci naprawić! Zyskasz nowych klientów, dzięki możliwością reklamy, którą możesz skierować właśnie na stronę www firmy lub marki.

 

lat doświadczenia

zrealizowanych stron

średni czas realizacji

Wybrane realizacje

Zrealizowaliśmy przez lata setki stron internetowych! W naszym portfolio prezentujemy tylko wybrane projekty. Na prośbę możemy również przesłać więcej stron www, które nie zostały dodane do portfolio.

Oferta strony www Mielec

Co może wyróżnić Twoją firmę na rynku lokalnym? Dobra strona internetowa oraz precyzyjnie dopasowana oferta. Strony Internetowe Mielec przegląda około 70% mieszkańców głównie na smartfonach, dlatego koniecznie zadbaj o to, aby Twoja strona internetowa była dostosowana do urządzeń mobilnych. U nas to podstawa!

Co nas jeszcze wyróżnia? 

Dostosowanie do urządzeń mobilnych

Strona wyświetla się poprawnie na smartfonie lub tablecie

Kompatybilność z każdym systemem

Testujemy strony na Windowsie oraz MacOS

Prosty panel zarządzania stroną

Korzystamy z najpopularniejszego systemu CMS WordPress

Konfiguracja poczty firmowej

Założymy i skonfigurujemy skrzynki firmowe w nazwie domeny

Wsparcie techniczne

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdej chwili

Rabat na hosting i domenę

Możemy zająć się zakupem sprawdzonego hostingu i domeny

Zabezpieczenie strony

Instalujemy aplikacje zabezpieczające stronę przed atakami i spamem

Social media

Zintegrujemy stronę z portalami społecznościowymi

Blog

Sekcja z aktualnościami i poradnikami

Certyfikat SSL

Strona jest zabezpieczona certyfikatem SSL, co wzbudza dodatkowe zaufanie wśród klientów

Optymalizacja szybkości

Strona działa szybko, co wpływa na jej pozycje w Google

Nowoczesny projekt graficzny

Projektujemy zgodnie z najnowszymi trendami

Optymalizacja SEO

Wdrożymy niezbędne zalecenia związane z pozycjonowaniem

Backup w chmurze

Cykliczne kopie zapasowe bazy danych oraz plików

Aktualizacja skryptów i zabezpieczeń

Okresowa aktualizacja to prawidłowe działanie strony

Statystyki strony

Instalujemy narzędzia do mierzenia statystyk odwiedzin

Dedykowany opiekun

Monitoruje parametry strony i informuje o problemach

Logo

Zaprojektujemy unikalne logo

Gwarancja 12 msc

Więcej na temat gwarancji sprawdź tutaj

Różne wersje językowe

Na życzenie klienta, możemy prygotować stronę w kilku językach

Współpraca krok po kroku

Projektowanie stron Mielec przy zachowaniu poniższej kolejności jest znacznie szybsze i przyjemniejsze dla obu stron.

1. BRIEF - informacje na temat Państwa oczekiwań

Zainteresowała Cię nasza oferta? Przejdźmy do konkretów! Po pierwszym kontakcie, otrzymasz od nas do wypełnienia BRIEF, czyli formularz zawierający kilka ważnych pytań na temat tego, co konkretnie oczekujesz. Im więcej szczegółów zawrzesz w formularzu, tym nasza propozycja cenowa będzie bardziej precyzyjna, ponieważ będziemy w stanie obliczyć ilość potrzebnych roboczogodzin do wykonania projektu.

2. Omówienie BRIEFu oraz dodatkowych możliwości

Kiedy już poznaliśmy Twoje oczekiwania, omawiamy razem BRIEF i próbujemy osiągnąć możliwie najlepszy plan działania. Przedstawiamy także możliwości płynące z promowania strony www Twojej firmy, między innymi: pozycjonownie, optymalizację SEO, reklamy na facebooku oraz w Google.

3. Wycena projektu

Po zebraniu wszystkich ustalonych kwestii, przystępujemy do wyceny realizacji projektu. Po jej zaakceptowaniu, następuje podpisanie umowy.

4. Przygotowanie materiałów (zdjęcia, opisy)

Każda strona internetowa potrzebuje zdjęcia, logo oraz treści, dlatego zwykle to właśnie po Twojej stronie leży odpowiedzialność w przygotowaniu tych materiałów. Dlaczego to najlepsze rozwiązanie? Nikt tak jak właściciel firmy nie zna swojej marki i produktów. Oczywiście możemy również na Twoją prośbę zająć się przygotowaniem tych materiałów.

5. Hosting i domena

Projektowanie stron Mielec nie może się rozpocząć bez wyboru odpowiedniego hostingu (serwer – komputer) i zakupu domeny internetowej (nazwy/adresu twojej strony www). Jako agencja interaktywna, dzięki naszej wieloletniej współpracy z różnymi firmami świadczącymi usługi hostingowe, mamy bardzo dobre ceny i rabaty. Jednak przede wszystkim wiemy jakie serwery są najlepsze i to właśnie z nich na codzień korzystamy. Serwery Atman z których korzystamy w naszej ofercie są skalowalne, czyli nie doświadczysz takiej sytuacji, że w momencie wzmożonego ruchu na stronie (promocja marketingowa), nagle strona zwolni lub przestanie działać, bo serwer jest zbyt słaby aby obsłużyć tak dużą liczbę użytkowników na raz. Niestety jest to bardzo często spotykane u innych firm hostingowych a to powoduje utratę wiarygodności u potencjalnego klienta oraz zainwestowanych pieniędzy w reklamę.

6. Realizacja projektu

Mamy już wszystko! Strony www Mielec niebawem powiększą się o kolejną – Twoją. Przystępujemy do realizacji, która potrwa zwykle 7-10 dni. 

7. Akceptacja projektu

Kiedy już skończymy pracę, zostaniesz poproszony o weryfikację. Jeżeli pojawią się poprawki, postaramy się wdrożyć je jak najszybciej.

8. Omówienie dalszej współpracy

Zadowolony z nowej strony www? Czas podjąć kolejne kroki, aby skierować potencjalnych klientów do Twojej firmy! Omawiamy dalsze możliwości współpracy i promocji Twojego biznesu.