Nasza oferta

strony internetowe

Projektowanie stron internetowych

Od ponad 16 lat tworzymy strony internetowe na najpopularniejszym systemie CMS WordPress. Na etapie projektowania i wdrażania dbamy o każdy szczegół, dzięki czemu strony www naszych klientów są bezpieczne, szybkie i funkcjonalne!

Strony internetowe

Projektujemy nowoczesne i szybkie strony internetowe dla każdego! Od najprostrzych zawierających 1-3 podstron do tych najbardziej rozbudowanych.

Sklepy internetowe

Budujemy oraz sami prowadzimy własne sklepy internetowe, dzięki czemu doskonale wiemy, co powinien zawierać sklep, który sprzedaje!

Portale internetowe

Przy budowie dużych portali internetowych liczy się każdy szczegół, który wpływa na szybkość działania oraz bezpieczeństwo użytkowników. 

Ile kosztuje strona internetowa?

Przygotowaliśmy formularz wyceny online, dzięki któremu w ciągu 24h a nawet szybciej otrzymają Państwo dokładną wycenę oraz czas realizacji. Dodatkowo dzięki informacjom jakie od Państwa otrzymamy, jesteśmy w stanie zaoferować dodatkowy pakiet korzysci zawarty już w cenie.

Dlaczego potrzebujesz stronę internetową?

Brak strony internetowej to ogromny błąd, który może znacząco wpłynąć na rozwój firmy. Aktualnie spora część osób zanim skorzysta z usług danej firmy, sprawdza ją najpierw w internecie, szukając opinii oraz oferty na jej temat.

Strona www to również doskonałe miejsce do pozyskiwania nowych klientów po przez reklamę w wyszukiwarce Google, social mediach czy pozycjonowanie. W czym również możemy Państwu pomóc!

lat doświadczenia

zrealizowanych stron

średni czas realizacji

Wybrane realizacje

Zrealizowaliśmy przez lata setki stron internetowych! W naszym portfolio prezentujemy tylko wybrane projekty. Na prośbę możemy również przesłać więcej stron www, które nie zostały dodane do portfolio.

Oferta dopasowana do oczekiwań

Nie ograniczamy się do pakietów, przez które czasem klient musi rezygnować z pewnych rzeczy kosztem lepszej dla niego ceny. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie a kluczem do ostatecznej wyceny jest dobrze wypełniony formularz wyceny online.

Co nas jeszcze wyróżnia? 

Dostosowanie do urządzeń mobilnych

Strona wyświetla się poprawnie na smartfonie lub tablecie

Kompatybilność z każdym systemem

Testujemy strony na Windowsie oraz MacOS

Prosty panel zarządzania stroną

Korzystamy z najpopularniejszego systemu CMS WordPress

Konfiguracja poczty firmowej

Założymy i skonfigurujemy skrzynki firmowe w nazwie domeny

Wsparcie techniczne

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdej chwili

Rabat na hosting i domenę

Możemy zająć się zakupem sprawdzonego hostingu i domeny

Zabezpieczenie strony

Instalujemy aplikacje zabezpieczające stronę przed atakami i spamem

Social media

Zintegrujemy stronę z portalami społecznościowymi

Blog

Sekcja z aktualnościami i poradnikami

Certyfikat SSL

Strona jest zabezpieczona certyfikatem SSL, co wzbudza dodatkowe zaufanie wśród klientów

Optymalizacja szybkości

Strona działa szybko, co wpływa na jej pozycje w Google

Nowoczesny projekt graficzny

Projektujemy zgodnie z najnowszymi trendami

Optymalizacja SEO

Wdrożymy niezbędne zalecenia związane z pozycjonowaniem

Backup w chmurze

Cykliczne kopie zapasowe bazy danych oraz plików

Aktualizacja skryptów i zabezpieczeń

Okresowa aktualizacja to prawidłowe działanie strony

Statystyki strony

Instalujemy narzędzia do mierzenia statystyk odwiedzin

Dedykowany opiekun

Monitoruje parametry strony i informuje o problemach

Logo

Zaprojektujemy unikalne logo

Gwarancja 12 msc

Więcej na temat gwarancji sprawdź tutaj

Różne wersje językowe

Na życzenie klienta, możemy prygotować stronę w kilku językach

Współpraca krok po kroku

Projektowanie stron www jest znacznie szybsze przy zastosowaniu odpowiednich praktyk, które ułatwiają współpracę obu stron.

1. BRIEF - informacje na temat Państwa oczekiwań

Po pierwszym kontakcie, otrzymują Państwo do wypełnienia BRIEF, czyli formularz zawierający kilka ważnych pytań na temat tego, co konkretnie Państwo oczekują. Starannie wypełniony BRIEF pozwoli nam dokładnie oszacować ilość potrzebnych godzin na realizację projektu oraz zaproponować Państwu najlepszą możliwą cenę. 

2. Omówienie BRIEFu oraz dodatkowych możliwości

Na tym etapie znamy już Państwa konkretne oczekiwania i omawiamy je wspólnie. Staramy się też znaleźć kilka dodatkowych rozwiązań, które mogą pozytywnie wpłynąć na rozwój biznesu. Do każdego projektu podchodzimy kompleksowo, dlatego zaproponujemy również optymalizację SEO, pozycjonowanie oraz kampanie reklamową w social mediach.

3. Wycena projektu

Teraz już dokładnie wiemy co trzeba zrobić, dlatego możemy zaproponować odpowiednią cenę na miarę Państwa potrzeb. Po akceptacji przystępujemy do podpisania umowy.

4. Przygotowanie materiałów (zdjęcia, opisy)

Do rozpoczęcia prac nad stroną internetową potrzebujemy zdjęcia oraz niezbędne opisy. Zazwyczaj klienci sami organizują takie materiały, ponieważ to właśnie oni najlepiej znają swój biznes. Istnieje jednak możliwość zlecenia tego nam – nasi copywriterzy przygotują odpowiednie opisy a zdjęcia zostaną kupione w dedykowanych bankach zdjęć. 

5. Hosting i domena

Strony internetowe nie mogą działać bez hostingu i domeny. Tą kwestię również preferujemy pozostawić nam, ponieważ jako agencja interaktywna mamy możliwość uzyskania lepszych cen i rabatów dla Państwa. Korzystamy z najlepszych i sprawdzonych serwerów w Polsce. Im lepszy komputer tym strona działa szybciej. Zwykłe serwery mają niestety pewne ograniczenia, które mogą powodować utratę naszych potencjalnych klientów. Przykład: W jednym czasie naszą stronę odwiedza spora ilość użytkowników (akcja promocyjna) i strona www zaczyna zwalniać a nawet całkowicie się zablokować. Taka sytuacja jest niedopuszczalna, bo po prostu tracą Państwo pieniądze wydane w reklamę i zaufanie klienta. 

Domena internetowa – czyli nazwa (adres) Państwa strony www. Również możemy zaproponować najlepszego dostawcę, który ma najniższe ceny w Polsce za przedłużenie ważności domeny o kolejny rok. Niestety działania firm sprzedających domeny internetowe są takie, że za pierwszy rok dają promocyjną cenę, ale już za przedłużenie ważności trzeba nawet zapłacić o kilkaset % więcej!

6. Realizacja projektu

W momencie kiedy otrzymamy już wszystkie niezbędne materiały graficzne i tekstowe do realizacji projektu, przystępujemy do działania. Średni czas realizacji wynosi 7-10 dni.

7. Akceptacja projektu

Po zrealizowaniu przez nas strony internetowej, czas na Państwa weryfikację. Jeżeli pojawią się poprawki, wdrożymy je możliwie jak najszybciej.

8. Omówienie dalszej współpracy

Wielu naszych klientów decyduje się na kompleksowe podejście do promocji ich biznesu. Po wykonaniu strony www czas przystąpić do działań związanych z pozycjonowaniem czy realizacją kampanii reklamowych.