Nasza oferta

strony internetowe Tarnów

Projektowanie stron internetowych Tarnów

Nasze doświadczenie budujemy od ponad 16 lat tworząc między innymi strony internetowe tarnów na najpopularniejszym CMS WordPress. Projektując strony internetowe dbamy o każdy szczegół, co przekłada się na ich bezpieczeństwo, szybkość i funkcjonalność.

Strony internetowe

Projektowane przez nas strony www Tarnów są nowoczesne i szybkie. Jesteśmy elastyczni tworząc strony internetowe posiadające 1-3 podstron aż po te najbardziej rozbudowane.

Sklepy internetowe

Projektujemy oraz wdrażamy sklepy internetowe Tarnów od wielu lat. Dodatkowo jesteśmy właścicielami kilku sklepów, przez co wiemy, co powinien posiadać sklep internetowy aby sprzedawał! 

Portale internetowe

Projektowanie i budowa portali internetowych to przede wszystkim odpowiednia struktura oraz dbałość o najmniejszy szczegół. Finalnie przekłada się to na jakość i bezpieczeństwo.

Jaka będzie cena?

Przygotowaliśmy formularz wyceny online, dzięki któremu w ciągu 24h a nawet szybciej otrzymają Państwo dokładną wycenę oraz czas realizacji strony internetowej. Dodatkowo dzięki informacjom jakie od Państwa otrzymamy, jesteśmy w stanie zaoferować dodatkowy pakiet korzysci zawarty już w cenie.

Dlaczego potrzebujesz stronę internetową?

Posiadasz firmę w Tarnowie i zastanawiasz się nad własną stroną internetową? Strony internetowe Tarnów są bardzo często sprawdzane przez mieszkańców!

Większość Twoich potencjalnych klientów zanim skorzysta z usług lub produktów, sprawdzi Twoją firmę najpierw w internecie, szukając opinii oraz oferty. Jeżeli nie masz własnej strony, klient wybierze konkurencję.

lat doświadczenia

zrealizowanych stron

średni czas realizacji

Wybrane realizacje

Zrealizowaliśmy przez lata setki stron internetowych! W naszym portfolio prezentujemy tylko wybrane projekty. Na prośbę możemy również przesłać więcej stron www, które nie zostały dodane do portfolio.

Oferta strony www Tarnów

Szukasz firmy, która projektuje strony internetowe Tarnów? Konkurencja jest naprawdę spora, jednak w większości otrzymasz gotowe pakiety, przez które czasem klient musi rezygnować z pewnych rzeczy kosztem lepszej dla niego ceny. Jesteśmy elastyczni i mamy konkurencyjne ceny, dając od siebie znacznie więcej!

Co nas jeszcze wyróżnia? 

Dostosowanie do urządzeń mobilnych

Strona wyświetla się poprawnie na smartfonie lub tablecie

Kompatybilność z każdym systemem

Testujemy strony na Windowsie oraz MacOS

Prosty panel zarządzania stroną

Korzystamy z najpopularniejszego systemu CMS WordPress

Konfiguracja poczty firmowej

Założymy i skonfigurujemy skrzynki firmowe w nazwie domeny

Wsparcie techniczne

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdej chwili

Rabat na hosting i domenę

Możemy zająć się zakupem sprawdzonego hostingu i domeny

Zabezpieczenie strony

Instalujemy aplikacje zabezpieczające stronę przed atakami i spamem

Social media

Zintegrujemy stronę z portalami społecznościowymi

Blog

Sekcja z aktualnościami i poradnikami

Certyfikat SSL

Strona jest zabezpieczona certyfikatem SSL, co wzbudza dodatkowe zaufanie wśród klientów

Optymalizacja szybkości

Strona działa szybko, co wpływa na jej pozycje w Google

Nowoczesny projekt graficzny

Projektujemy zgodnie z najnowszymi trendami

Optymalizacja SEO

Wdrożymy niezbędne zalecenia związane z pozycjonowaniem

Backup w chmurze

Cykliczne kopie zapasowe bazy danych oraz plików

Aktualizacja skryptów i zabezpieczeń

Okresowa aktualizacja to prawidłowe działanie strony

Statystyki strony

Instalujemy narzędzia do mierzenia statystyk odwiedzin

Dedykowany opiekun

Monitoruje parametry strony i informuje o problemach

Logo

Zaprojektujemy unikalne logo

Gwarancja 12 msc

Więcej na temat gwarancji sprawdź tutaj

Różne wersje językowe

Na życzenie klienta, możemy prygotować stronę w kilku językach

Współpraca krok po kroku

Projektowanie stron www Tarnów jest znacznie szybsze jeżeli będziemy postępować zgodnie z poniższymi krokami.

1. BRIEF - informacje na temat Państwa oczekiwań

W odpowiedzi na Państwa kontakt, wysyłamy do wypełnienia BRIEF, czyli formularz zawierający kilka ważnych pytań na temat tego, co konkretnie Państwo oczekują. Zawarte w nim informacje pozwolą nam poznać Państwa oczekiwania i wstępnie wycenić koszt realizacji.

2. Omówienie BRIEFu oraz dodatkowych możliwości

Czas na dyskusję! Omawiamy wspólnie wypełniony przez Państwa BRIEF, dzięki czemu znamy już Waszą wizję. Zawsze staramy się zaproponować kilka dodatkowych opcji, które powinny pozytywnie wpłynąć na Państwa biznes. Jest to też czas na omówienie potencjalnego promowania w internecie, np. pozycjonowanie Tarnów, optymalizacja SEO czy reklama w social mediach.

3. Wycena projektu

Znając już Państwa wizję oraz listę wszsytkich elementów do wdrożenia, możemy zaproponować odpowiednią cenę na miarę Państwa potrzeb. Jako podsumowanie, podpisujemy umowę.

4. Przygotowanie materiałów (zdjęcia, opisy)

Elementy graficzne takie jak logo czy obrazki oraz opisy są konieczne do przystąpienia nad pracami przy stronie internetowej. Zazwyczaj obowiązek przygotowania materiałów jest po stronie klienta, ponieważ to on najlepiej zna swój produkt. Jest też opcja, aby zlecić to naszej firmie.

5. Hosting i domena

Strony internetowe Tarnów bez hostingu i domeny nie mogą działać, dlatego jest to bardzo ważna kwestia, którą należy omówić już na początku rozmów. Jako agencja interaktywna z dużym doświadczeniem w branży wiemy jakie serwery będą najlepsze a przy tym mamy także spore rabaty z uwagi na długoletnią współpracę. Korzystamy z najlepszych w Polsce serwerów Atman, które są niezawodne, najszybsze a przede wszystkim skalowalne! W przypadku większego ruchu, automatycznie Państwa stronę internetową obsługuje lepsza maszyna, dzięki czemu użytkownik ani na chwilę nie odczuje wolniejszego działania strony internetowej Państwa firmy. Niestety słabe serwery nie obsłużą takiego ruchu i strona najczęściej zwalnia lub w ogóle przestaje działać. Taka sytuacja jest najgorsza pod kątem wizerunkowym, ponieważ klient prawie na pewno od razu opóści naszą stronę i przejdzie do konkurencji.

Domena internetowa – czyli nazwa (adres) Państwa strony www. Korzystamy z usługodawcy posiadającego najniższe ceny za odnowienie ważności domeny na kolejny rok, co jest bardzo istotne przy wyborze operatora. Duża część takich firm zachęca do rejestracji domeny u siebie kusząc niskimi cenami (nawet 1 zł) za pierwszy rok ważności domeny, jednak jak się później okazuje, kiedy mija 1 rok cena przedłużenia domeny wzrasta nawet o kilkaset procent!

6. Realizacja projektu

Po otrzymaniu wszystkich niezbędnych materiałów przeystępujemy do działania. Zwykle strony www realizujemy w terminie 7-10 dni.

7. Akceptacja projektu

Czas na ostatnie szlify i poprawki, które staramy się wdrażać możliwie jak najszybciej.

8. Omówienie dalszej współpracy

Dla naszych klientów wykonujemy strony internetowe Tarnów, ale również działamy bardziej kompleksowo, dbając przy tym o pozycjonowanie, reklamę w wyszukiwarce Google oraz social mediach.