Obecna sytuacja z koronawirusem może znacznie wpłynąć na przyszłość polskiego e-commerce. Dotychczas zakupy online robiły osoby, dla których była to po prostu wygoda i oszczędność czasu. Teraz kiedy Polacy nie opuszczają swoich domów ze względu na rozprzestrzenianie się wirusa, w większości przypadków zmuszeni są do zakupów online. Osoby które nigdy nie miały styczności z tego typu formą zakupów, mają szansę poznać jej zalety.

Już teraz widać bardzo duży wzrost sprzedaży w większości sklepach internetowych. Kurierzy biją swoje własne rekordy w doręczonych dziennie paczkach i śmiało można powiedzieć, że obroty u sprzedawców na Allegro mocno wzrosły a może być jeszcze lepiej…

Dlaczego warto dowiedzieć się jak sprzedawać na Allegro? Jeżeli ze względów bezpieczeństwa pozostajesz w domu to warto poświęcić ten czas mądrze. W moim szkoleniu dowiesz się między innymi co sprzedawać na Allegro oraz czy można mieć własną firmę pracując na etacie. Ważną kwestią, która poruszam to koszty prowadzenia działalności na etacie oraz to, że nie musisz inwestować w towar, który zamierzasz sprzedawać! Zanim jednak przejdę do szczegółów, zobacz dlaczego warto sprzedawać na Allegro.

Pozwoliłem sobie przygotować porównania kilku głównych kategorii na Allegro w pierwszych 2 tygodniach marca 2020 i 2019 roku. Dane są pobierane z narzędzia do analizy TradeWatch.

Kategoria Dom i Ogród w 2019 roku zanotowała ponad 205 milionów złotych obrotu tylko w pierwszych 14 dniach marca. Rok później w tym samym okresie mamy wzrost o 60 milionów!

Kategoria Dziecko w 2019 roku zanotowała ponad 67 milionów złotych obrotu tylko w pierwszych 14 dniach marca. Rok później w tym samym okresie mamy wzrost o 25 milionów!

Kategoria RTV i AGD w 2019 roku zanotowała ponad 73 milionów SKLEP INTERNETOWY złotych obrotu tylko w pierwszych 14 dniach marca. Rok później w tym samym okresie mamy wzrost o 23 milionów!

Sami widzicie, że progres jest ogromny. Dodam jeszcze, że w porównaniu do Wielkiej Brytanii, gdzie 20 na 100 zakupów odbywa się przez internet, w Polsce jest to dopiero 10 na 100 zakupów. Allegro cały czas inwestuje w rozwój spore pieniądze, bo aż 700 milionów złotych w samym 2019 roku, czyli o 80% więcej niż w roku poprzednim. Jest to miejsce gdzie czekają już klienci, wystarczy tylko dobrze zaprezentować swoją ofertę i pilnować kilku ważnych kwestii, o których na pewno dowiesz się podczas kursu online.

Mój pomysł na biznes jest prosty i dla każdego. Proponuje Ci sprzedaż czego tylko chcesz w modelu dropshiping, który daje ogromne możliwości rozwoju. Na czym polega dropshipping? Jest to model sprzedaży, gdzie oferujemy produkty z hurtowni i dopiero kiedy klient kupi u nas dany towar, płacimy za niego w hurtowni. Dodatkowo hurtownia zapakuje naszą paczkę i wyśle ją do Twojego klienta. Twoim zadaniem jest po prostu sprzedać towar oraz odpowiadać na pytania klientów.

Nie wiesz jak się za to zabrać? Jestem tutaj od tego, żeby przeprowadzić Cię od momentu założenia Twojej działalności gospodarczej, aż do stworzenia własnego sklepu internetowego i jego rozwoju. Otrzymujesz pełen pakiet informacji teoretycznych oraz praktycznych i są to między innymi:

  • ZAŁOŻENIE DZIAŁALNOŚCI, OPROGRAMOWANIE, REJESTRACJA NA ALLEGRO
  • WYBÓR HURTOWNI, INTEGRACJA, WYSTAWIANIE AUKCJI
  • ALLEGRO – NARZĘDZIA, TRAFNOŚĆ, PROMOWANIE
  • SPRZEDAŻ – REALIZACJA ZAŁOŻONYCH CELI, OBSŁUGA KLIENTA
  • SKLEP INTERNETOWY
  • MARKETING

Potrzebujesz więcej informacji? Zapraszam do kontaktu.